Lidot

Vispār jau dzimšanas diena ir tāda pati diena, kā visas pārējās – vecāks jau kļūsti katru dienu, bet tā nu ir pieņemts, ka dzimšanas dienas vajagot atzīmēt.

Jau kopš laika, kad Ilonai bildējām vecmeitu ballīti, man trakoti gribējās pamēģināt to lidošanas lietu (lidošana galvā neskaitās, to es katru dienu daru). Mammai uz Ziemassvētkiem iedāvināju dāvanu karti un tad nu kaut kā tā sanāca, ka lidot nolēmām tieši Spīganas dzimšanas dienā.

Ak jel, cik tā lieta ir dievīga! Es vispār tagad jūtos mazliet apvainojusies uz to, kurš izdomāja cilvēkiem lidošanas spējas nepiešķirt.

Protams, kaut kur pa vidu var arī ņemt un sajusties mazliet tizls un rīt kameru diez vai varēšu pacelt, bet tas tik ļoti ir to vērts. Un pie instruktora paraugdemonstrējumiem beigās vispār mazliet žoklis atkaras, jo ap to brīdi jau ir zināms, cik liela ķermeņa koordinācija ir nepieciešama šādam pasākumam.

Un Aerodiuma darbinieki vispār ir forši čaļi, ar kuriem patīkami komunicēt – instruktors Guntis visu forši izskaidroja un ar viņu bija patīkami kopā lidot, savukārt fotogrāfa jaunskungs mūs piedāvājās sabildēt RAWā, tā ka pēc tam arī viņa bildes varēju izlaist caur fotošopu.

Šeit redzamās bildes bildēja Spīgana, Una un Aerodiuma oficiālais fotogrāfs, bet apstrādāja Spīgana.

www.spigana.com www.spigana.com www.spigana.com www.spigana.com www.spigana.com www.spigana.com

Daži ir spējīgi arī zilā gaisā paklupt.

www.spigana.com www.spigana.com www.spigana.com www.spigana.com www.spigana.com www.spigana.com www.spigana.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>