Svilpošana

Figaro raksts par svilpošanu

Pirms kāda laika mūzikas žurnālam “Figaro” sabildēju materiālu svilpošanas raksta ilustrācijai.

Vispār izrādījās, ka šādi bildēt ir mazliet izaicinoši – ir specifisks uzdevums un prasības, pie kam svilpošana ir nodarbe, kas vizuālam attēlojumam nemaz tik viegli nepadodas. Bet pati fotosesija bija diezgan jautrs pasākums un man izcili paveicās ar izvēlēto laiku un gaismām.

Pirms fotosesijas izlasīju ilustrējamo rakstu, kas bija aizraujoša lasāmviela – uzzināju šo to jaunu par svilpošanu un atklāju, ka tas var būt arī ļoti skaists mūzikas virziens, ne tikai mazliet kaitinoša lieta, ko citi dara. Patiesībā raksts ir tik interesants, ka man pat pašai sagribējās iemācīties svilpot.

Rakstā ir pieminēts arī pasaules čempions svilpošanā (jā, izrādās svilpošanā tiek rīkoti nopietni konkursi) Geert Chatrou un viņa TED runa, kuru noklausoties man bija pilnīgi skaidrs, par ko tad viņam tas čempiona tituls ir piešķirts. Neaprakstāmi skaists muzikālais baudījums.

Foto: Spīgana Foto: Spīgana Foto: Spīgana Foto: Spīgana

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>