Migla ir mans mīļākais gadalaiks*

Foto: Spīgana

Izrādās, dažos fotogrāfu modeļos ir iestrādāta tāda forša fīča kā bezmiegs laikā, kad aiz loga ir burvīgi, bildējami skati. Vakar no rīta pamodos kaut kā nepiedienīgi agri un nekādīgi nevarēju saprast iemeslu līdz brīdim, kad palūkojos ārā pa logu. Un naktī atkal tas pats – pusdivi naktī, aiz muguras fotosesija un gara diena, grāmata palasīta, bet miegs ne sitams nenāk.

Pie visa vainīga, protams, ir migla. No rīta viņa vēl tā kautrīgi apglāstīja kokus, toties naktī jau metusies uz vienu roku ar pilnmēnesi un fotogrāfu atstāj mazliet bez elpas. Ja no rīta vēl nodomāju, ka būs vienkārši glītas bildes testa kamerai (Canon PowerShot D30), tad vakarā jau nācās ķerties klāt nopietnākiem ieročiem.

Fotogrāfs ir tā uzbūvēts, ka pēc laba kadra ieraudzīšanas viss pārējais pārstāj eksistēt, tikai mērķē, bliez un brien uz priekšu kā zombijs, kurš kādas dīvainas evolūcijas kļūdas rezultātā alkst skaistu gaismu, nevis smadzeņu. Loģiski, ka tikai atnākot atpakaļ mājās iedomājos, ka būtu varējusi uzvilkt arī kurpes, nevis 12 grādos basām kājām klīst pa slapju zāli. Vispār jau es par lielu sasniegumu uzskatu to, ka vismaz halātu atcerējos uzmest mugurā, nevis aizskrēju tāpat.

Sāksim ar tām nakts bildēm.

Foto: Spīgana Foto: Spīgana

Foto: Spīgana

Kontrastam – tā pati vieta, tās pašas dienas rīts.

Foto: Spīgana Foto: Spīgana Foto: Spīgana Foto: Spīgana Foto: Spīgana

Apmēram tā izskatās zombijfotogrāfs, kuru migla izvilkusi no siltas alas.

*Bloga ieraksta nosaukumu nospēru tviterī no Knipinskas jaunkundzes.

2 thoughts on “Migla ir mans mīļākais gadalaiks*

  1. Man patīk zombijspīgana, izskatās pēc reāla hisptera. Kas ir apmerām viens un tas pats — tāpat jābēg pa gabalu un, ja šaut, tad pa taisno galvā.

    On an unrelated note — foto tev, kā jau vienmēr, lieliskas, bet bilde nr. 578 ir īpaši epic win. I can has wallpaper plz?

  2. Pingback: On the day the zombies came, you were not afraid | MoDo:Emuārs

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>