Vienas kafijas fotosesija ar Signi

Foto: Spīgana

Es tādas bildēšanas mēdzu dēvēt par vienas kafijas fotosesijām – dažkārt cilvēkiem ir nepieciešama vien kāda profilbilde profesionāliem mērķiem un nav vēlmes rīkot garu bildēšanos, tāpēc vienojamies par īsu fotosesiju un nedaudzām bildēm.

Vispār gan šādas īsās fotosesijas ir krietni vien grūtākas, jo īsā laikā jāspēj notvert cilvēka būtību, jāizpēta, kuros rakursos cilvēks ir visfotogēniskākais, kas piestāv, kas ne. Toties ar Signi bija apbrīnojami viegli un visa fotosesija aizritēja vienos smieklos un sarunās.

Pie kam, Signe izteica ļoti simpātisku domu – ja es eju pie fotogrāfa un gribu, lai man uztaisa smukas bildes, man ir jāizpilda arī savs mājasdarbs un fotosesijai attiecīgi jāsagatavojas. Katra fotogrāfa sapnis tādus cilvēkus bildēt.

Foto: Spīgana Foto: Spīgana Foto: Spīgana Foto: Spīgana Foto: Spīgana

P.S. – ja nu kāds vēl nezina par Signes jeb Simbelsim lielisko blogu, kurā viņa katru dienu publicē interesantus rakstus par dažādām zinātnes jomām, lai palūko šeitan.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>