Anetes un Anrija pirsmkāzu fotosesija

Es jau labu laiku ar lielu nepacietību gaidu Anetes un Anrija kāzas, jo pēc ielūkošanās viņu plānos ir skaidrs – tur top kaut kas brīnišķīgs.

Lai nepacietību mazinātu un mazliet jau iejustos kāzu noskaņās mēs devāmies uz izvēlēto kāzu ceremonijas vietu un sabildējām nelielu pirmskāzu fotosesiju.

Laiks gan mūs pārlieku nelutināja un arī izvēlētais maršruts izrādījās ne tas labākais, tomēr līdz bildēšanai tikām un es joprojām turpinu sajūsmināties par brīnumaino vietu, kur notiks Anetes un Anrija kāzas. Vieta ir visnotaļ neparasta un ļoti romantiska – baznīciņas drupas, kur rodams improvizēts altāris un soli viesiem, bet par fonu kalpo krāšņi saziedējuši ziedi.

Foto: Spīgana & Una

www.spigana.com www.spigana.com www.spigana.com www.spigana.com www.spigana.com www.spigana.com www.spigana.com www.spigana.com www.spigana.com www.spigana.com www.spigana.com www.spigana.com www.spigana.com www.spigana.com www.spigana.com www.spigana.com www.spigana.com www.spigana.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>